cizgi
duyuru DUYURULAR :
Web sitemiz yenilenmiştir, üst menüden ilgili içeriklere aynı şekilde erişebilirsiniz..

Patent Bilinçlendirme Projesi Final Toplantısı Merinos AKKM ‘de gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımın olduğu final toplantısında OSB Başkanlarına ,UPB Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Canan Sönmez’e ve UPB Yönetim Kurulu Genel Sekreterimiz Sn.Erdem Kaya’ya plaketleri BTSO Başkanı Sn.İbrahim Burkay tarafından takdim edildi.

BTSO - Patent Toplantısı (1)fotograf8BTSO - Patent Toplantısı (5)BTSO - Patent Toplantısı (2)BTSO - Patent Toplantısı (7)

PATENT BİLİNÇLENDİRME PROJESİ KAPANIŞ TOPLANTISI

Patent Bilinçlendirme Projesi Kapanış Toplantı Daveti

BUSİAD VE UPB işbirliğinde düzenlenen “PATENT VE DESTEKLERLE BÜYÜYÜN ” konulu Panel değerli konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirildi.UPB Başkanı Sn. CANAN SÖNMEZ ve BUSİAD Başkanı Sn.GÜNAL BAYLAN ‘ın açılış konuşmalarıyla başlayan panele ilgi ve katılım yüksekti.

PANEL GENELBUSİAD YENİLİKÇİLİK VE YARATICILIK  UZMANLIK GRUBU İLE TOPLU FOTOKONUŞMACILAR TOPLU 2PLAKET TAKDİMİ 2PLAKET TAKDİMİ 3

nilüfer

BUSİAD VE UPB TARAFINDAN DÜZENLENEN “PATENT VE DESTEKLERLE BÜYÜYÜN” KONULU PANEL 28 NİSAN SALI GÜNÜ SAAT 13.30’DA BUSİAD EVİNDE DÜZENLENECEKTİR.KATILIM ÜCRETSİZDİR.

semiber busiad

26 NİSAN DÜNYA FİKRİ MÜLKİYET GÜNÜ KUTLU OLSUN.

PATENT

BUSİAD YENİLİKÇİ UZMANLIK GRUBU ZİYARETİ

UPB YILLIK OLAĞAN MALİ GENEL KURUL

UPB YILLIK 16. OLAĞAN MALİ GENEL KURUL TOPLANTISI 21 MART 2015 CUMARTESİ GÜNÜ UPB BİRLİK MERKEZİ OLAN BUTGEM BİNASI/DOSAB ADRESİNDE  GERÇEKLEŞTİRİLDİ. YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİN YENİ ÇALIŞMA DÖNEMİ İÇİN KARŞILIKLI GÜZEL DİLEK VE TEMENNİLERİ İLE GENEL KURUL TOPLANTISI SONLANDIRILDI.

4196714